Pendrive firmowy – idealny gadżet firmowy

Pendrive firmowy – idealny gadżet firmowy
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Pendrive firmowy to bardzo dobry pomysł na gadżet firmowy. Jest bardzo przydatny podczas pracy i z pewnością jest też idealny jako element reklamowy. Możliwość naniesienia na niego firmowego nadruku sprawia, że wiele osób dowie się o istnieniu naszej firmy. Poniżej przedstawiamy ciekawe inspiracje, które łączą w sobie reklamowanie własnej firmy i ciekawy pomysł na prezent.

Pendrivy z grawerem

USB z nadrukiem reklamowym to zwykła pamięć, która na obudowie posiada logo firmy lub hasło reklamowe. Samo urządzenie możemy kupić osobno i zamówić grawerowanie lub nabyć już spersonalizowany gadżet. Na rynku istnieje wiele firm, które oferują tego typu usługi. Konkurencja między nimi sprawia, że ceny są przystępne a jakość wykonania wysoka. Pamięć USB jest nieco droższa niż długopisy czy koszulki, ale znacznie dłużej będzie służyła klientom, czy pracownikom. Decydując się na ten rodzaj gadżetu firmowego, możemy również wybrać spośród wielu wielkości. Pojemności 8 gb czy 16 gb sprawdzą się idealnie jako poręczny upominek, a pendrivy powyżej 32 gb znacząco podnoszą komfort pracy.

Dla kogo usb z nadrukiem ?

Pendrive z grawerem jest uniwersalnym gadżetem firmowym. Można obdarować nim swoich pracowników, którzy zyskają cenną pomoc w pracy. Po niej pendrive takie będzie również pełnił funkcję reklamową. Znajomi pracowników z pewnością dostrzegą i pochwalą tak funkcjonalny gadżet. USB z nadrukiem warto również dać swoim kontrahentom i klientom. Będzie to miły gest, który poprawi relacje oraz doskonała reklama naszych usług. Zadowolony kontrahent z chęcią opowie innym partnerom biznesowym skąd ma pendrive, gdy będzie go przy nich używał.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*