Co daje umiejętność jazdy na narty?

Co daje umiejętność jazdy na narty?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zimowy wyjazd w góry to prawdziwa gratka dla amatorów aktywnego wypoczynku. Jednym z najpopularniejszych zimowych sportów jest narciarstwo, uwielbiane zarówno przez osoby dorosłe, jak również przez dzieci. Jakie zalety niesie za sobą ten wspaniały sport? Przekonajmy się! 

Narty dla dobrej kondycji i zgrabnej sylwetki 

 Jazda na nartach angażuje rozmaite grupy mięśni, dzięki czemu jest świetnym treningiem dla całego ciała. Skutecznie wzmacnia mięśnie nóg, pośladków i brzucha. Ponadto pozwala zapobiec bólom kręgosłupa. Podczas godziny jazdy możemy stracić nawet 500 kalorii! Jest to więc znakomita propozycja dla osób które dbają o zachowanie nienagannej sylwetki i dobrej kondycji. Dodatkowo narciarstwo zapewnia możliwość podziwiania pięknych widoków, a czyste górskie powietrze znakomicie dotlenia organizm i redukuje stres. 

Nauka jazdy na nartach 

Jazdy na nartach można się nauczyć już w wieku kilku lat! Dzieci błyskawicznie nabywają tę umiejętność i świetnie radzą sobie na łagodnych trasach zjazdowych. Szkoła narciarska Rossignol Academy prowadzi zajęcia dla osób w różnym wieku: dla dzieci od 3 roku życia, jak również dla osób dorosłych. Szkoły położone są w popularnych włoskich kurortach narciarskich. 

Profesjonalna szkoła narciarska w Val di Sole to propozycja dla polskich wczasowiczów, którzy pragną odkryć tajniki jazdy na nartach podczas zimowego pobytu we Włoszech. Doświadczony zespół instruktorów ułatwia zapoznanie się z podstawowymi technikami jazdy i sprawia, że nauka może być prawdziwą przyjemnością dla całej rodziny. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*