O czym musimy pamiętać organizując wesele marzeń?

O czym musimy pamiętać organizując wesele marzeń?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wesele to wyjątkowe wydarzenie, które wiąże się z wieloma pozytywnymi emocjami, ale też ogromnym stresem. Aby zminimalizować niepokój, najlepszym sposobem jest właściwe zaplanowanie tego dnia, wszystkich wydarzeń towarzyszących (np. sesji fotograficznych) oraz niezbędnych etapów poprzedzających tę uroczystość. Żeby o niczym nie zapomnieć, warto zapisać najważniejsze czynności i później sukcesywnie wykonywać poszczególne kroki. W stworzeniu listy pomocne mogą być inspiracje pochodzące z magazynów branżowych, usłyszane lub przeczytane informacje oraz doświadczenia najbliższej rodziny czy znajomych, a przede wszystkim własna wizja tego dnia. O czym zatem musimy pamiętać organizując wesele marzeń?

Aby wszystko było tak, jak sobie wymarzysz

Zanim przejdziemy do tego, co niezbędne będzie na sali weselnej, należy zająć się wszystkim tym, czego nie będzie tam widać. Po pierwsze zaproszenia na ślub, które można samodzielnie zaprojektować lub kupić gotowy szablon. Później pozostaje tylko wręczenie ich rodzinie oraz przyjaciołom. Ważną kwestią jest również wybór fotografa oraz kamerzysty, a także zespołu, który poprowadzi całe przyjęcie.

Jeśli chodzi natomiast o salę, to trzeba pamiętać o ustaleniu dekoracji oraz ewentualnych dodatkowych atrakcji, np. bufet ze słodkimi przekąskami lub bar z alkoholami. Z kucharzami trzeba też podjąć decyzję o serwowanych daniach, czyli zdecydować jakie posiłki znajdą się w menu. Dobrze, żeby nie zabrakło na stole winietek na wesele, które ułatwią gościom odnajdywanie swoich miejsc.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*