Modne i użyteczne, czyli kilka słów o etui i szkle hartowanym

Modne i użyteczne, czyli kilka słów o etui i szkle hartowanym
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Posiadanie smartfona w dzisiejszych czasach jest już praktycznie koniecznością. Trudno byłoby się młodemu człowiekowi obyć bez takiego urządzenia, które jest praktycznie kieszonkowym komputerem, który ma parametry o wiele mocniejsze, niż komputery stacjonarne jeszcze dekadę temu.

Jednak telefon wciąż narażony jest na te same zagrożenia, co każdy sprzęt, który nosimy non stop przy sobie. Największym problemem są upadki, a wcale nie jest trudno wypuścić smartfona z ręki choćby podczas wkładania go do kieszeni, ponieważ wtedy trzymamy go najsłabiej. Jak temu zapobiec? O tym dzisiejszy poradnik.

Czym zabezpieczyć smartfon?

Najlepszym wyjściem z sytuacji jest zakup etui. Wielu producentów telefonów ma je w swojej ofercie i możemy nabyć je razem z telefonem. Na przykład etui na telefon Vivo jest wykonane w taki sposób, że leży na urządzeniu idealnie. Nic dziwnego, w końcu gdy sam producent projektuje pokrowiec pod swoje smartfony, może zrobić to w sposób perfekcyjny. Żadne etui uniwersalne nie będzie pasowało na telefon tak samo dobrze.

Ochrona szkła na ekranie

Dawniej ekrany telefonów były plastikowe, odkąd jednak do powszechnych łask wszedł dotyk, trzeba było zacząć stosować szkło. Niestety, gdy telefon nam upadnie, to jest duża szansa że szkło ulegnie rozbiciu, nawet gdy urządzenie nie spadnie na sam ekran, ale po prostu dozna mocnego wstrząsu. Dlatego też najlepiej jest nakleić na wyświetlacz tak zwane szkło hartowane. Ochronę taką znajdziemy między innymi wśród dodatków dla HTC na https://funnycase.pl/produkty/12-htc, ale także wielu innych producentów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*