Kiedy udać się do podologa?

Kiedy udać się do podologa?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Podolog to specjalista, który pomoże zwalczyć wszelkie dolegliwości stóp. Z wykorzystaniem wysokiej jakości sprzętu można pozbyć się grzybicy, odcisków, nagniotków czy wrastających paznokci. Dzięki zabiegom podologicznym stopy stają się zadbane i estetyczne. Regularne wizyty w gabinecie specjalisty pomogą również wykryć rozwijające się infekcje i choroby we wczesnym stadium.

Z jakich narzędzi korzysta podolog?

Wysokiej jakości sprzęt musi być obecny u tego specjalisty, w celu zapewniania higieny i bezpieczeństwa, a także dużej skuteczności przeprowadzanych zabiegów. Jednym z najbardziej niezbędnych urządzeń w gabinecie jest frezarka podologiczna. Ten zaawansowany sprzęt może wykonywać wiele zabiegów na stopach, np. pedicure. Z pomocą frezarki można skrócić i wymodelować kształt paznokcia. Urządzenie usuwa skórki i odciski oraz eliminuje groźne bakterie. Urządzenie pochłania pył do specjalnych worków, co przekłada się na większe bezpieczeństwo zarówno dla klientów, jak i podologów.

Higiena i sterylność u podologa

Aby jeszcze bardziej zwiększyć bezpieczeństwo swoich klientów przed drobnoustrojami i zakażeniami, gabinety stosują profesjonalne środki do dezynfekcji. Preparaty firmy Schulke chronią powierzchnie i narzędzia. Dzięki temu można mieć pewność, że usługi oferowane przez podologa są bezpieczne i higieniczne. Specjalista w sterylnym środowisku wykona wszelkie zabiegi pielęgnacyjne stóp. Usunie odciski, zadba o estetyczny wygląd paznokci oraz pozbędzie się bakterii i grzybów, które mogą prowadzić do infekcji i chorób stóp.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*