Jak uzyskać najlepszy kredyt hipoteczny?

Jak uzyskać najlepszy kredyt hipoteczny?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Część z nas z kredytów korzysta niemal na co dzień, inni biorą je tylko w wyjątkowych sytuacjach. Chęć posiadania własnego domu lub mieszkania sprawia, że warto zapoznać się z warunkami, które powinien spełniać dobry kredyt hipoteczny. Jak obniżyć jego koszty? Co wpływa na wysokość raty?

Najważniejsze informacje

Niezależnie od tego czy planujemy zakup dużego rodzinnego domu czy niewielkiego mieszkania w bloku, większość z nas planuje ich sfinansowanie przy pomocy kredytu hipotecznego. Banki posiadają wiele ofert, które są zazwyczaj uzależnione od indywidualnej zdolności kredytowej ich klientów. Może okazać się, że jeden bank zupełnie odmówi nam udzielenia kredytu, podczas gdy inny z zaproponuje nam całkiem korzystną ofertę. Na wysokość udzielanego kredytu wpływ ma bardzo wiele czynników. Liczy się nasza dotychczasowa historia kredytowa, wysokość i źródło dochodów, rodzaj nieruchomości, którą chcemy nabyć a nawet nasz stan cywilny czy ilość posiadanych dzieci. Nie trudno jest się w tym wszystkim pogubić.

Biorąc pod uwagę, że kredyt hipoteczny będzie towarzyszyć nam przez wiele lat, warto zaufać specjalistom. Dobry doradca kredytowy pomoże w znalezieniu najlepszej oferty. Przykładem może być oferta zamieszczona na stronie https://adrianmalecki.pl/. Doświadczenie i obycie w dziedzinie różnego typu produktów finansowych oraz znajomość rynku nieruchomości ułatwia właściwy dobór kredytu. Doradca może pomóc również w negocjacji najlepszych warunków. Nie wszyscy klienci banków wiedzą, że mają prawo do negocjowania przedstawionej oferty. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*