Fototapety – hit czy kit ?

Fototapety – hit czy kit ?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Fototapety od kilkunastu lat popularne są w Polskich domach. Na początku okazały się krzykiem mody i każdy chciał mieć w swoim pokoju fototapetę ukazującą ulubione miejsce czy związaną z ulubioną tematyką. Niestety często nie wyglądały one najlepiej. Dobierane były do nich złej jakości zdjęcia, a często po prostu same zdjęcia pozostawiały wiele do życzenia w kwestiach estetycznych. Z tego powodu wiele ludzi zaczęło negatywnie wypowiadać się o samych fototapetach i uznało je za rozwiązanie wybitnie kiczowate.

Czy jest to jednak powód do negatywnego oceniania fototapety jako całości? Czy istnieją rozwiązania, które należy w całości odrzucić, pozostawiając przy tym inne?

Fototapety- czy da się coś z nimi zrobić?

Na pewno niektóre fototapety z miejsca powinny być odrzucone. Głównie chodzi o motywy regałów książkowych i tym podobnych. Nie robią takiego wrażenia, jakie powinny w zamyśle. Wręcz odwrotnie. Na pewno nie należy także korzystać ze zdjęć w zbyt małej rozdzielczości, bo chociaż z daleka może wyglądać to całkiem dobrze, to jednak z bliska będzie razić w oczy.

W pozostałych wypadkach fototapety mają jednak dosyć duży potencjał i na pewno nie można z nich rezygnować w całości. Jeżeli panorama jakiegoś miasta dobrze komponuje się z umeblowaniem pokoju, praktycznie nie powinno być powodów by odrzucać taką fototapetę. Dobrze jest więc zastanowić się po prostu, czy takie zdjęcia pasuje i to powinno być głównym kluczem do sukcesu. Nie można na podstawie jednostek oceniać całego rozwiązania jakim jest fototapeta.

Bogaty wybór fototapet znajdziesz na przykład w sklepie internetowym Agaton Studio.

Interesują Ciebie obrazy na płótnie? – sprawdź ofertę sklepu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*