W marcu jak w garncu, czyli jak się ubierać na początku wiosny?

W marcu jak w garncu, czyli jak się ubierać na początku wiosny?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Marzec jest miesiącem dylematów. Rano wychodząc z domu temperatura na zewnątrz sięga zaledwie kilku stopni powyżej zera, więc zdecydowanie nie chcemy pozbywać się naszych zimowych kurtek i szalików. Po południu, kiedy wracamy do domu jest nam już zdecydowanie za gorąco, a wiosenne słońce praży. W co zatem ubierać się na wiosnę, aby było nam komfortowo o każdej porze dnia? Podpowiadamy!

Okres przejściowy

Po pierwsze na początek najlepiej zamienić grube nakrycia głowy na czapki z daszkiem. Nie będzie nam tak ciepło w głowę, a po południu świetnie ochronią oczy przed mocno już świecącym, ale nadal nisko słońcem. Po drugie warto pozbyć się grubych wełnianych szalików na rzecz cienkich apaszek. Nasza szyja nadal będzie osłonięta, ale szalik nie będzie nas tak grzał. Świetnym rozwiązaniem są również cienkie kurteczki – puchówki, które są bardzo lekkie, a jednocześnie delikatnie zatrzymują ciepło i nie przepuszczają wiatru. A do tego oczywiście obowiązkowo trampki i szalone skarpetki!

Jeśli potrzebujemy ciekawych inspiracji do wiosennej stylówki, warto zajrzeć tutaj: https://kabak.com.pl/. To miejsce, gdzie znajdziemy wiele wyjątkowych dodatków w zdecydowanie nietuzinkowych wzorach. Czapki, szaliki, skarpetki, paski – wszystkie te akcesoria sprawią, że nasza stylizacja będzie wyróżniała nas z tłumu, a my będziemy mieli okazję poczuć się wyjątkowo i oryginalnie. Warto zadbać o to, aby nasza garderoba była dla nas nie tylko wygodna i praktyczna, ale również odznaczała się niepowtarzalnym wzornictwem.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*