Transport pojazdu – samodzielnie czy z firmą?

Transport pojazdu – samodzielnie czy z firmą?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zakup używanych pojazdów poza granicami kraju wciąż jest bardzo popularny. Pozwala bowiem na nabycie bardzo ciekawego auta, motocykla bądź skutera w o wiele niższej cenie, niż na rynku krajowym. Nawet po wpłaceniu opłaty za pierwszą rejestrację w Polsce, opłat ekologicznych i wszystkich podatków, nabywca i tak wychodzi na plus. Pozostaje jedynie kwestia przetransportowania pojazdu do kraju, co może być dla wielu kwestią nie do przejścia. Podpowiadamy w jaki sposób można tego dokonać.

Powrót na kołach

Jeżeli samochód czy motocykl jest całkowicie sprawny, możemy zaryzykować przejazd na własnych kołach. Nawet jeśli odległość wyniesie kilka tysięcy kilometrów, to wciąż nie powinno to być wyzwaniem dla współczesnych pojazdów. Trzeba jednak bardzo dokładnie sprawdzić, czy w razie jakiejś awarii przysługuje na pomoc drogowa, na czas gdy będziemy przeprowadzać samodzielny transport Anglia umożliwia wykupienie takich polis, które działają na terenie całej Unii Europejskiej. Będziemy więc całkowicie bezpieczni.

Przejazd lawetą

W sytuacji gdy pojazd jest uszkodzony lub rozbity, bądź jest to na przykład skuter który nie osiąga dużych prędkości, konieczne będzie jego przetransportowanie za pomocą lawety. Wtedy, jeśli nie posiadamy sami takiego pojazdu, możemy skorzystać z usług jednej z firm, która nam go udostępni i zapewni przewóz. Więcej informacji o tego typu transporcie znajdziemy na przykład tutaj: http://teul.pl/transport-pojazdow/transport-skuterow/. Dzięki zakupowi uszkodzonego pojazdu i naprawie go w kraju możemy zaoszczędzić naprawdę duże pieniądze.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*