Szybka i skuteczna rewitalizacja skóry twarzy

Szybka i skuteczna rewitalizacja skóry twarzy
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nie da się oszukać upływającego czasu, czego najlepszym dowodem są pojawiające się z wiekiem zmarszczki. A gdyby tak można było chociaż trochę go zatrzymać lub cofnąć? Jest to możliwe – przynajmniej na naszej twarzy. Profesjonalne zabiegi kosmetyczne mogą w ekspresowym tempie zrewitalizować cerę. Które więc wybrać?

Skóra jak nowa bez skalpela

Medycyna estetyczna, to dziedzina pośrednia między chirurgią plastyczną a kosmetologią. Oznacza to, że pozwala na skuteczną poprawę wyglądu skóry (również jej odmłodzenie czy też pozbycie się przebarwień lub niedoskonałości) bez interwencji chirurga, a jednocześnie zabiegi są profesjonalne i bazują na najnowocześniejszych urządzeniach oraz specjalistycznych preparatach. Wykonują je też wykwalifikowane osoby, dlatego są nie tylko skuteczne, ale i bezpieczne. Na który zabieg warto się zdecydować? Jeśli potrzebujesz szybko odnowić swoją skórę, na pewno warto spróbować innowacyjnego zabiegu Geneo, o którym więcej można przeczytać na http://www.auriestetyka.pl/zabieg-geneo/.

Nowoczesna technologia dla pięknej skóry

Na czym polega moc zabiegu Geneo? Do jego przeprowadzenia wykorzystywane jest nowoczesne urządzenie ze specjalną głowicą masującą, która pobudza ukrwienie skóry i jednocześnie dotlenie ją oraz wspomaga wnikanie substancji odżywczych. Przy pomocy głowicy, w skórę wprowadzony jest specjalny żel- koktajl o właściwościach odmładzających lub odżywczych (w zależności od potrzeb skóry). W wyniku tego, skóra jest wygładzona i odzyskuje swój blask, wyraźnie poprawia się też jej gęstość. Co ważne, efekty są natychmiastowe, nie dziwi więc że Geneo jest jednym z najchętniej wybieranych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*