Organizacja ślubu – na jaki styl warto postawić?

Organizacja ślubu – na jaki styl warto postawić?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ślub to czas świętowania. Ale to także mnóstwo pracy. Najważniejszą rzeczą do rozważenia podczas planowania ślubu jest to, jaki styl chcesz mieć. Możesz wybierać spośród wielu różnych stylów, ale najbardziej popularne są:

Tradycyjny/Klasyczny

Ten styl jest uważany za tradycyjny, ponieważ przestrzega wszystkich tradycji, które przetrwały próbę czasu. Jest on obecny od lat, więc nigdzie się nie wybiera w najbliższym czasie! Tradycyjne wesela są zazwyczaj formalne sprawy z białych sukien, smokingi i formalne zaproszenia, które można zamówić choćby z następującej witryny internetowej https://stardust-studio.pl/kategoria-produktu/zaproszenia-slubne/.

Rustykalny

Ten styl łączy elementy zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych wesel. To jak mieszanie dwóch wspaniałych rzeczy razem, aby stworzyć coś jeszcze większego! Rustykalne wesela zazwyczaj mają miękkie kolory, takie jak pastele lub odcienie ziemi. Zazwyczaj pojawiają się w nich również kwiaty wyhodowane na własnym podwórku lub w ogrodzie panny młodej, a nie kupione w kwiaciarni.

Nowoczesne

Nowoczesne wesela są niczym innym jak staromodne! Są niezwykle modne, modne i stylowe – wszystko, co młode pary chcą, aby ich dzień ślubu był! Nowoczesne pary nie podążają za żadnymi tradycjami i nie oczekują, że ich goście również; szukają czegoś wyjątkowego i specjalnego, co odzwierciedla to, kim są jako jednostki i jako para.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*