Na czym polega EMS trening?

Na czym polega EMS trening?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Trening EMS przeważa nad standardowymi aktywnościami swoją uniwersalnością oraz kompleksowością. Jego główną cechą jest wpływ na ciało ćwiczącego poprzez elektrostymulację mięśni, a jest to możliwe dzięki specjalnemu kombinezonowi. Poszczególne partie mięśniowe pobudzane są do efektywniejszej pracy. Łącząc tę opcję z doświadczeniem trenera personalnego oraz odpowiednich ćwiczeń, jesteśmy w stanie uzyskać zaskakujące efekty.

Nawet od 500 do 1200 spalonych kcal na każdym treningu

Pierwsze zmiany widoczne są już po 4 pierwszych sesjach z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni. Skorzystać z niej może każdy – bez względu na wiek czy poziom umiejętności, gdyż model ćwiczeń dostosowywany jest do potrzeb oraz kondycji klienta. Najwyższa wydajność, bezpieczeństwo, małe obciążenie czy wysoka skuteczność to tylko niektóre z elementów, które zawiera w sobie EMS trening. Ten stanowić może świetne urozmaicenie naszych klasycznych metod treningowych lub też stać się z czasem ich nowoczesnym zamiennikiem.

Przy użyciu kombinezonów przedstawionych na stronie: https://meonems.pl/ jesteśmy w stanie spalić podczas jednej sesji treningowej od 500 do 1200 kcal. Takie wyniki zmniejszają czas pojedynczego treningu do 30 minut. Nie mniej ważne jest to, że EMS wzmacnia mięśnie głębokie za każdym razem, gdy z metody tej korzystamy. Przy tym kształtuje sylwetkę, redukuje tkankę tłuszczową, pozytywnie wpływa na poprawę naszej wydolności, ale i jest w stanie budować masę mięśniową. To innowacyjne wyjście skraca czas potrzebny na trening i stanowić może praktyczne ubarwienie klasycznych metod treningowych.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*