Modne i praktyczne gadżety do smarfonów

Modne i praktyczne gadżety do smarfonów
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W dzisiejszych czasach smartfony to sprzęty używane powszechnie, bez których większość osób nie wyobraża sobie codziennego funkcjonowania. Służą bowiem nie tylko do komunikowania się z innymi ludźmi, ale również do pracy czy rozrywki. Nic zatem dziwnego, że w sklepach są dostępne liczne, przydatne akcesoria i gadżety do tego typu urządzeń. Jednym z nich jest etui, zabezpieczające telefon przed uszkodzeniami mechanicznymi w postaci pęknięć i rys. Wiele modeli idealnie pasujących do najpopularniejszych smartfonów kupimy np. w tym miejscu: https://funnycase.pl/produkty/7-huawei/p20-lite

Zabezpiecz swój telefon i wzbogać go o nowe funkcje

Najbardziej chyba oczywistym dodatkiem do smartfona jest etui, skutecznie chroniące jego obudowę przed zniszczeniem. Wybór jest w tym przypadku ogromny, ale największym powodzeniem cieszą się wersje silikonowe w formie nakładek na plecki, bumpery (ramki zakrywające przód i tył), a także modele otwierane, przypominające portfel (przeważnie z dodatkowymi przegródkami). Wiele z nich jest wodoodpornych lub pancernych.

Jeśli chodzi o etui Samsung Galaxy A40 to jeden z tych telefonów, do których znajdziemy najwięcej modeli zróżnicowanych pod względem kolorystyki i wzornictwa. Kolejnym przydatnym akcesorium jest ładowarka bezprzewodowa, występująca w formie płaskiej podstawki. Wystarczy na niej położyć sprzęt i rozpoczyna się proces ładowania (bez konieczności podłączania do gniazdka). Oprócz tego godne polecenia są pojemne powerbanki, pozwalające na podładowanie smartfona w dowolnym miejscu. Inne użyteczne gadżety to m.in.:

– statywy umożliwiające stabilizację w momencie robienia zdjęć

– uchwyty służące do montowania urządzenia w aucie czy na rowerze

– bezprzewodowe głośniki i słuchawki Bluetooth

– selfie sticki

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*