Mobilny serwis rowerowy – inicjatywy, których potrzebujemy!

Mobilny serwis rowerowy – inicjatywy, których potrzebujemy!
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Mobilny serwis rowerowy to nowatorska inicjatywa rozwijana przez Bike2Box. Jest to program eventów, w którym uczestnictwo zagwarantuje Ci, że Twój rower będzie w stanie sklepowym!

Tak proste, tak dobre

Koncepcja jest bardzo prosta, masz możliwość uczestnictwa w przygotowanych przez organizatorów konkursach, a tych nigdy nie brakuje. Ponadto specjaliści dokładnie przeanalizują Twój dwuślad i zadbają oto, aby wrócił do czasów swojej świetności, zapewniając ci komfort i zachęcając do częstszych wycieczek rowerowych.

W trosce o środowisko

Misja zdaje się być oczywista. Mobilny serwis rowerowy ma na celu zachęcenie osób, które dojeżdżają do miejsca pracy samochodem, aby stosunkowo ograniczyły one, lub całkowicie zrezygnowały z dojazdów autem, a przesiadły się na korzystny dla środowiska rower. Dwuślad to pojazd wielokrotnie tańszy i prostszy w utrzymaniu, a korzyść jest obopólna, bowiem my zachwycamy się widokami podczas wycieczki rowerowe, jednocześnie docierając o czasie do pracy, a środowisko może nam tylko podziękować.

Ochrona przed kradzieżą

Mobilny serwis rowerowy Bike2Box, posiada również sklep internetowy, w którym znajdziemy akcesoria parkingowe dla cyklistów, poprawiające kwestię bezpieczeństwa i umożliwiające pozostawienie dwuśladu na parkingu firmowym, bez obawy o kradzież pojazdu. Oferta na stojaki jest naprawdę rozległa, więc bez wymówek w Bike2Box, każda firma znajdzie to, czego potrzebuje!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*