Metody zagęszczania rzęs – którą wybrać?

Metody zagęszczania rzęs – którą wybrać?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Przez kilka ostatnich lat szczyt swojej popularności przeżywa zabieg kosmetyczny, jakim jest przedłużanie rzęs Poznań to miasto, które posiada wielu wykwalifikowanych specjalistów w tej dziedzinie. Nie trzeba więc wybierać się chociażby do stolicy, aby skorzystać z najwyższego poziomu usług. Dzięki zagęszczaniu rzęs nie musimy już martwić się o codzienny makijaż oczu, mozolne i bolesne używanie zalotki czy wymianę tuszu co parę tygodni. Zyskujemy idealnie podkreślone rzęsy każdego dnia dzięki wykonaniu tego zabiegu. Istnieją różne sposoby na zagęszczanie, które można dopasować do pożądanego efektu końcowego, a także do swojej urody i osobowości.

Metoda 1:1

Polega ona na doklejeniu jednej sztucznej rzęsy do jednej naturalnej. Ta nieskomplikowana forma pozwala na osiągnięcie najbardziej subtelnego efektu. Mimo swojej delikatności różnica jest niezaprzeczalnie widoczna – rzęsy są bardziej podkręcone, gęstsze i dłuższe. Metoda 1:1 polecana jest przede wszystkim kobietom, które chcą naturalnie podkreślić swoje spojrzenie lub dla osób które korzystają z tego typu zabiegu po raz pierwszy i nie są do końca pewne, w jakiej gęstości rzęs będą czuć się najlepiej. 

Metoda 2:1, 3:1 

Analogicznie do wcześniej przedstawionego przykładu, sposób ten polega na doczepieniu dwóch lub trzech rzęs do jednej naturalnej. Jest to najlepsza opcja dla kobiet potrzebujących mocnego podkreślenia oczu. Świetnie sprawdzi się również dla osób noszących odważny makijaż. Gęste rzęsy idealnie pasują do intensywnego koloru cienia do powiek, czy wyróżniającej się pomadki. 

Personalizacja zabiegu

Często lokalne salony kosmetyczne posiadają jeden zestaw do przedłużania rzęs, co uniemożliwia wykonanie zabiegu dopasowanego do naszej urody. W takiej sytuacji każda kobieta decydująca się na jego wykonanie w takim miejscu, otrzymuje identyczne rzęsy. Należy pamiętać, że usługa przeprowadzana w okolicach oczu powinna wzbudzać naszą szczególną ostrożność – nieumiejętne wykonanie może mieć fatalne skutki zdrowotne. Jeśli zależy nam na bezpieczeństwie, koniecznie zwróćmy uwagę na salon, w którym wykonujemy ten zabieg.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*