Jak zwiększyć swoje umiejętności coachingowe?

Jak zwiększyć swoje umiejętności coachingowe?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Praca coacha wymaga nieustannej nauki. Chodzi zarówno o rozwijanie umiejętności praktycznych. Poprzez pracę z ludźmi na różnych szczeblach kariery. Jak również o ciągłe poszerzanie wiedzy teoretycznej. Za pomocą książek i kursów – stacjonarnych lub online. Warto wiedzieć, które propozycje są najbardziej wartościowe. 

Kompleksowe szkolenie coachingowe

Najefektywniejszą formą edukacji jest oczywiście czerpanie z wiedzy i praktyki doświadczonych mentorów. Najlepiej więc postawić na wykwalifikowaną szkołę coachingu, której kadrę dydaktyczną stanowią uznani specjaliści. Program kursu powinien trzymać się ściśle określonych ram. Tak, aby uczestnik mógł doskonalić każdy aspekt, który poprawi jego status jako coacha. Dobrze, jeśli przewiduje on kilka godzin sesji mentor coachingu – grupowych oraz indywidualnych. Tego typu przygotowanie jest niezbędne do uzyskania akredytacji ICF.

Elastyczność formy nauczania

Ze względu na ciągle niepewną sytuację pandemiczną, optymalny kurs powinien dawać możliwość odbycia części zajęć w trybie online. Dobrze, jeżeli istnieje możliwość rezygnacji po pierwszym spotkaniu. Bez żadnych kosztów. Jedną z lepszych ofert szkoleń coachingowych na rynku, pod wszystkimi opisanymi powyżej względami, można znaleźć pod adresem https://meritum-coaching.pl/edycje.html.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*