Jak zamontować prowadnice liniowe

Jak zamontować prowadnice liniowe
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Prowadnice liniowe montowane są do łoża maszyny prostopadle, za pomocą kompletu śrub dociskowych lub nastawczych. Te najwyższej jakości stworzone są zawsze z najlepszych komponentów, dzięki temu charakteryzują się doskonałą nośnością w każdej płaszczyźnie przesuwania.

Łatwe w montażu prowadnice liniowe

Prowadnice sprawdzonych i uznanych producentów (niezależnie od tego czy są to modele szynowe wałeczkowe, łukowe lub wysokotemperaturowe) są bardzo proste w montażu, gdyż posiadają mechanizm samokompensacji. Użycie tej technologii powoduje, że sprzęt samodzielnie niweluje niedokładności, jakie powstać mogą w fazie jej montowania. Dzięki temu produkty zawsze i w każdych warunkach spełniają swoje zadanie. Są bezawaryjne, trwałe, a co najważniejsze – bezpieczne. Z tego względu klienci nie muszą martwić się, jak je prawidłowo zamontować.
Poszukując najlepszych prowadnic, warto skorzystać ze współpracy z najbardziej wykwalifikowanymi fachowcami w tej dziedzinie. Godnym polecenia źródłem informacji oraz bogatą ofertą prowadnic liniowych posiada strona internetowa http://thk.pl.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*