Jak wybrać właściwą fryzurę do kształtu twarzy?

Jak wybrać właściwą fryzurę do kształtu twarzy?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Twarz każdego człowieka jest wyjątkowa i wymaga wyjątkowej fryzury. Chociaż istnieje wiele różnych typów twarzy, każdy z nich ma swój własny zestaw cech, poniższe wskazówki pomogą Ci określić, jakie fryzury będą wyglądać na Tobie najlepiej.

Oto kilka popularnych kształtów twarzy i odpowiadających im fryzur:

Okrągłe twarze 

Kobiety o okrągłych twarzach mogą nosić dowolną fryzurę, ale powinny unikać stylów, które zwracają uwagę na ich twarz i sprawiają, że wygląda ona jeszcze bardziej okrągła. Najlepszym sposobem na stylizację włosów, jeśli masz okrągłą twarz, jest utrzymanie wszystkiego na niskim poziomie, dodanie warstw lub grzywki, które nie są zbyt długie.

Twarze owalne 

Jest to najbardziej idealny kształt twarzy, ponieważ miesza cechy zarówno długich, jak i okrągłych twarzy. Twarze owalne są uważane za idealne miejsce dla większości fryzur, ponieważ nie są ani zbyt długie, ani zbyt krótkie, ani zbyt szerokie. Jeśli masz twarz w kształcie owalu, to możesz wypróbować prawie każdą fryzurę, ale upewnij się, że nie podkreśla ona zbytnio Twojego podbródka lub kości policzkowych, ponieważ to tylko sprawi, że będą one wyglądać na szersze i krótsze niż są w rzeczywistości!

Kwadratowe twarze 

Kwadratowe twarze mają silne linie szczęki i szerokie kości policzkowe, co sprawia, że wydają się jeszcze silniejsze, gdy są sparowane z niektórymi fryzurami, takimi jak warkocze lub kucyki, które mogą dodatkowo podkreślić te cechy.

Jeśli chcesz poprawić swój wygląd, to salon fryzjerski Poznań, jest miastem, w którym to zrobisz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*