Jak przygotować się do skoku w tandemie?

Jak przygotować się do skoku w tandemie?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Przygotowania do skoku tandemowego są jedną z najważniejszych części tego doświadczenia. Podajemy pomocne wskazówki wraz z naszymi Standardowymi Procedurami Operacyjnymi, które pomogą Ci przygotować się do pierwszego skoku tandemowego. Co trzeba wiedzieć?

Gotowy do skoku w tandemie? 

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest podpisanie zwolnienia z odpowiedzialności. Następnie zarejestruj się online na stronie [firma] lub zadzwoń pod numer 844-477-JUMP (5867). Musisz także dostarczyć nam kopię ważnego prawa jazdy, prawa jazdy na motocykl lub innego dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Aby móc skakać w tandemie, musisz ważyć od 100 do 300 funtów i mieć ukończone 18 lat. 

Skoki w tandemie to świetne wprowadzenie do skoków spadochronowych dla osób, które skaczą po raz pierwszy, a także zabawny sposób na uzyskanie nowej perspektywy na świat. Aby przygotować się do skoku w tandemie, trzeba mieć co najmniej średni zmysł równowagi oraz trochę siły i zwinności górnej części ciała. Przed skokiem instruktor udzieli Ci prostych wskazówek dotyczących bezpieczeństwa i pielęgnacji, do których powinieneś się stosować. Instruktor da Ci także kombinezon lub kombinezon lotniczy i kask do noszenia podczas swobodnego spadania, który powinien być bezpieczny. Więcej informacji można uzyskać na tej stronie https://www.skokwtandemie.pl/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*