Jak leczyć bóle korzeniowe pleców?

Jak leczyć bóle korzeniowe pleców?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Na bóle pleców skarżą się zazwyczaj osoby w starszym wieku. Jednak siedzący tryb życia, zbyt mała ilość ruchu w ciągu dnia sprawia, że kręgosłup zaczyna upominać się o uwagę u coraz młodszych osób. Dzięki nowoczesnym metodom rozwijające się stany zapalne można skutecznie zahamować i spowolnić.

Bóle korzeniowe pleców – jak sobie z nimi poradzić?

Główną przyczyną bólu korzeniowego pleców jest zazwyczaj ucisk i stan zapalny rozwijających się zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa. W momencie, gdy zaczyna doskwierać ogromne cierpienie fizyczne, wiele osób przyjmuje tabletki przeciwbólowe. Bardzo trudno bez nich przetrwać. W międzyczasie warto przemyśleć sposób wyleczenia swojego kręgosłupa do takiego stopnia, który pozwoli na swobodne poruszania się w każdym wieku.

Jedną ze skutecznych metod leczenia jest terapia Orthokine. Jest to stosowana od 1998 roku metoda hamowania i spowolniania między innymi procesów zapalnych stawów. Polega ona na wstrzyknięciu pacjentowi białek przeciwzapalnych. Wprowadzana substancja wytworzona jest z krwi pobranej od leczonej osoby. Bezpieczeństwo tej metody polega na niewprowadzaniu do organizmu żadnych obcych substancji. Proces syntezy białek ochronnych zachodzi podczas inkubacji krwi w ciągu 6-9 godzin. Zastrzyk jest wykonywany w okolice bólowe 1-3 razy w tygodniu.

Dzięki nowoczesnej medycynie nnie ma konieczności życia w bólu z powodu coraz to bardziej starzejącego się i zmęczonego pracą fizyczną organizmu. Znalezienie rozwiązania wydaje się dzisiaj dużo prostsze. Dbanie o swoje zdrowie sprawia, że można cieszyć się życiową radością do później starości.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*