Zakup samochodu – czy warto rozważyć auto poleasingowe?

Zakup samochodu – czy warto rozważyć auto poleasingowe?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Podjęcie własnej działalności gospodarczej wiąże się z załatwieniem podstawowych formalności oraz uzyskaniem odpowiedniego lokalu i zakupem auta osobowego lub dostawczego. Na starcie, firma zazwyczaj dysponuje skromnym budżetem, więc nie może nastawiać się na zbyt wysokie wydatki. Młodzi stażem przedsiębiorcy poszukują sposobów na oszczędne gospodarowanie swoimi funduszami. Na ogół nie stać ich na nowy samochód dobrej marki, więc decydują się na zakup auta używanego. Musi ono być w dobrym stanie technicznym, aby posłużyło przez dłuższy czas.

Jak można nabyć sprawny i solidny samochód używany?

Odwiedzanie komisów i giełd motoryzacyjnych zabiera dużo czasu i nie daje gwarancji na powodzenie całej akcji. Wiadomo, że samochody wystawione na sprzedaż po pewnym okresie eksploatacji na zasadzie leasingu, są dokładnie sprawdzane pod kątem prawidłowego działania wszystkich układów. A cena renomowanych marek jest procentowo niższa od kwoty, jaką trzeba zapłacić w salonie firmowym. Zatem, jeśli planuje się zakup samochodu warto rozważyć auto poleasingowe. Jest to bardzo dobra opcja zarówno dla firm, jak też dla osób prywatnych.

Bezpieczny zakup

Klient kupujący auto w firmie zajmującej się sprzedażą poleasingową, na przykład  https://www.vwfs.pl/, otrzymuje pełen zestaw ważnych informacji. Dotyczą one parametrów użytkowych, aktualnego stanu technicznego i okresu eksploatacji przez poprzedniego właściciela. Przebiegu kilometrów jest dokładnie sprawdzony w historii auta. Kupujący ma gwarancję, że samochód pochodzi z pewnego źródła, więc nie ma obaw przed zainwestowaniem swoich pieniędzy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*