Czy warto mieć fotobudkę na urodzinach?

Czy warto mieć fotobudkę na urodzinach?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Organizacja urodzin to duże wydarzenie. I nieistotne jest czy organizujesz dziecku 6 urodziny, osiemnaste czy może swoją 40. Trzeba wybrać odpowiedni lokal, dobrać idealne menu, zapewnić dobrą muzykę oraz pomyśleć o dodatkowych atrakcjach. Ostatnio coraz bardziej popularne są fotobudki. Co to jest fotobudka? Można powiedzieć, że jest to mobilne urządzenie działające na zasadzie „przenośnego” mini studia fotograficznego. Jest to fotograficzny automat, który możemy postawić w dowolnym miejscu na sali tak by goście mogli z niej skorzystać

Czy warto mieć fotobudkę na urodzinach?

Fotobudka sprawdzi się jako atrakcja na urodzinach młodszych i starszych. Okazji do zrobienia sobie zdjęcia w dziwnym stroju chyba nikt nie chce przegapić. Jeżeli zdecydujesz się na fotobudkę, to będziesz miał gotowe pamiątki z urodzin już na imprezie. Twoi goście będą mogli zabrać je do domu i cieszyć się nimi od razu. Możesz zaproponować również swoim gościom wklejanie zrobionych zdjęć do przygotowanej wcześniej książki. Za jakiś czas oglądając te „dzieło” będziecie mogli się razem śmiać i wspominać urodziny. Dzięki niej można rozkręcić nawet słabo zapowiadającą się imprezę poprzez np. organizację konkursu na najśmieszniejsze zdjęcie z imprezy.

Wybierając fotobudkę na urodziny dla dziecka gwarantujesz jemu i jego gościom niezapomniane urodziny. Jak wiemy dzieci uwielbiają się przebierać i paradować w różnych maskach. Możliwość uwiecznienia tego na zdjęciach wzmocni atrakcyjność imprezy urodzinowej.

Jeżeli do tej pory miałeś jakieś wątpliwości czy zdecydować się na fotobudkę to mam nadzieję, że udało mi się je rozwiać.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*