Co zapewni komfort przy długiej pracy przy komputerze?

Co zapewni komfort przy długiej pracy przy komputerze?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Długa praca przy komputerze nierozerwalnie wiąże się z bólem. Najczęściej problem ten dotyczy pleców, ale również dłonie i nadgarstki nie są od tego wolne. By nieco ulżyć najbardziej zapracowanym częściom naszego ciała warto jest wyposażyć się w odpowiednio wyprofilowaną myszkę oraz klawiaturę. Zapewnią one komfort podczas długiego pisania, czy grania, ponieważ bóle nadgarstków to jeden z częstszych problemów, z jakimi zmagają się osoby spędzające wiele godzin przy komputerze.

Przydadzą się też podkładki pod mysz i klawiaturę zapobiegające ich przesuwaniu się po biurku. Można je znaleźć np. na https://pro-gamer.pl/.
Dla gracza komputerowego nie ma nic bardziej frustrującego od klawiatury, która ślizga się po drewnianej powierzchni.

Oparcie również jest ważne

Prawidłowe ułożenie kręgosłupa to podstawowa rzecz, kiedy długo siedzimy przy komputerze. Niestety większość osób o tym zapomina. Dla własnego zdrowia dobrze jest zainwestować w fotel, który poprawi komfort pracy. Powinien on posiadać odpowiednie oparcie, które da nam wygodę na wiele godzin. Dla graczy dobrym rozwiązaniem będą fotele gamingowe Gorgon. Są one wyprofilowane w sposób idealny do wielogodzinnego grania w gry komputerowe.

Przypominają nieco fotele kubełkowe, które znamy ze sportowych samochodów. Najważniejsze jednak, że zapewniają odpowiednie oparcie dla całego kręgosłupa, począwszy od odcinka lędźwiowego, aż po samą szyję. Niektóre z nich posiadają specjalne wycięcia, gwarantujące dobrą wentylację pleców. Oparcia boczne będą służyć do tego, by ręce gracza zbytnio się nie męczyły.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*