Wybrać łóżko z materacem czy bez?

Wybrać łóżko z materacem czy bez?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Tempo życia dzisiejszego człowieka ciągle wzrasta. To powoduje nieustanny stres, zmęczenie oraz napięcie. Do prawidłowego funkcjonowania ciała i umysłu niezbędna jest regeneracja. Nic tak nie orzeźwia organizmu, jak zdrowy sen. W tym przypadku nie liczy się jedynie długość, jaką śpimy, ale jakość. Wyspać się można tylko na wygodnym łóżku.

Na jakiej powierzchni najlepiej wypoczywa ciało?

Sposobów na sen jest wiele. Jedni lubią czuć, że leżą na miękkim puchowym posłaniu, inni natomiast preferują proste i twarde powierzchnie. Co jest najlepsze dla naszego ciała? Większość Klientów potwierdza, że wysoki poziom wygody zapewniają łóżka z materacem. Właściwie dostosowany sprawia, że ciało leży w naturalne i zdrowej pozycji. Po nocy w takim łóżku obudzicie się z przypływem nowej energii potrzebnej do aktywnego spędzenia dnia.

Ciekawą opcją są modele sprężynowe takie jak materac Hilding Fandango. Taki produkt łączy zdrową twardość z optymalną elastycznością. 7 różnych sfer twardości powoduje, że produkt dostosowuje się do indywidualnej anatomii Twojego ciała. Dzięki temu kręgosłup i mięśnie w pełni regenerują się podczas snu.

Produkt wykonany z warstwy filcu, kokosu oraz lateksu. Materiał zapewnia nie tylko podwyższoną twardość, ale także wytrzymałość. Takie rozwiązanie sprawia, że materac posłuży Ci przez długi czas bez uszkodzeń mechanicznych. Dodatkowo jest to delikatny materiał, który zapewnia przyjemne odczucia dotykowe. Impregnowana tkanina skutecznie hamuje rozwój pleśni. Przeciwdziała również występowaniu nieprzyjemnych alergii. Warty uwagi jest także materac Perdormire Genesi.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*