W jaki sposób firmy mogą korzystać z dobrego i legalnego oprogramowania na co dzień?

W jaki sposób firmy mogą korzystać z dobrego i legalnego oprogramowania na co dzień?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Współczesny przedsiębiorca, praktycznie niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności, musi wykorzystywać narzędzia informatyczne. Wynika to wprost ze sposobu zorganizowania gospodarki, bankowości i generalnie większości dziedzin życia.

Programy wchodzące w skład pakietu Office

Pakiet Office dla firm pozwala w komfortowy i bezpieczny i nowoczesny sposób funkcjonować w cyfrowym świecie. Przedsiębiorca otrzymuje pakiet nowoczesnych narzędzi, które obejmują:

– edytor tekstu MS Word,

– arkusz kalkulacyjny MS Excel,

– PowerPoint – program do tworzenia prezentacji,

– OneNote – zaawansowane narzędzie do tworzenia notatek,

– Outlook – nowoczesny i bezpieczny program do obsługi poczty elektronicznej.

Licencja na pakiet Office dla firm jest dostępna w wersji ESD (licencja elektroniczna, kod aktywacyjny otrzymywany pocztą elektroniczną) oraz w wersji BOX (oprogramowanie i licencja otrzymywane na nośniku elektronicznym).

Dla bardziej wymagających klientów dostępny jest także pakiet w wersji Professional, który poza wymienionymi powyżej programami zawiera dodatkowo Microsoft Publisher (oprogramowanie do składu komputerowego publikacji) oraz MS Access (zaawansowany system tworzenia i obsługi relacyjnych baz danych). 

Warto dodać, że programy z rodziny MS Office są światowym standardem, co zapewnia zgodność i wymienność tworzonych dokumentów z innymi podmiotami gospodarczymi oraz urzędami państwowymi.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*