Najlepsze drukarki marki Canon

Najlepsze drukarki marki Canon
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Marka Canon jest znana od wielu lat, jako producent sprzętu elektronicznego. Canon jest także swoistym liderem również jeśli chodzi o drukarki – cechują się one bardzo dobrą jakością względem ceny oraz parametrami. Drukarki Canon można spotkać na rynku w różnej półce cenowej, dzięki temu każdy może znaleźć coś dla siebie, co spełni jego oczekiwania.

Wśród modeli marki Canon, które są obecnie uznawane za jedne z najlepszych z pewnością klasyfikuje się drukarka Canon i-Sensys MF724Cdw, która jest urządzeniem wielofunkcyjnym i sprawdzi się zarówno w domu, jak i do biura oraz firmy. Model ten drukuje z szybkością 30 str./min oraz zawiera w swoim standardzie drukowanie dwustronne, co jest niewątpliwie dużym walorem, szczególnie w kontekście tańszych modeli.

Kolejnym popularnym i polecanym modelem drukarki jest Canon PIXMA MG3650, który polecany jest przede wszystkim do pracy w domu. Na uwagę zasługują jego dobre parametry oraz kompaktowy rozmiar – świetnie sprawdzi się na biurku bądź szafce. Drukuje stosunkowo szybko i w bardzo dobrej jakości. Niestety to urządzenie od Canona nie ma wyświetlacza, ani panelu dotykowego – posiada jednak wbudowane wifi, co umożliwia druk bez konieczności podłączania kabla.

Bardzo dobrym modelem drukarki Canon w przeciętnej półce cenowej należy model Pixma TS5050. Drukuje 9 stron na minutę, ma wbudowaną sieć Wifi, a wydruki charakteryzują się bardzo dobrą jakością. Świetnie sprawdzi się do użytku domowego oraz w małych biurach. Zaletą są duże pojemniki z tuszem oraz ich stosunkowo niski koszt zakupu, w przypadku skończenia się danego koloru.

Artykuł napisany we współpracy z DIP – serwis i naprawa drukarek Wrocław.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*