Kosmetyki do mycia twarzy – z jakich preparatów można wybierać?

Kosmetyki do mycia twarzy – z jakich preparatów można wybierać?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Twarz to nasza wizytówka. Wystawiona codziennie na działanie wielu czynników, takich jak makijaż, kurz, zanieczyszczenia, wiatr, czasami mróz. To wszystko może przyczynić się do pogorszenia kondycji naszej skóry. Aby temu zapobiec, ważna jest prawidłowa pielęgnacja. Podstawą jest oczyszczenie skóry twarzy, a następnie nawilżenie. Zadbana cera odwdzięczy nam się promiennym wyglądem.

Jakie kosmetyki do cery wrażliwej?

Cera wrażliwa to cera wymagająca. Ma skłonność do podrażnień, często się czerwieni, przesusza, piecze. Potrzebuje łagodnych preparatów, które poradzą sobie z jej humorami. Przede wszystkim skórę trzeba dobrze oczyścić, jednocześnie nie podrażniając jej.

Dobrze sprawdzą się tu pianki do mycia twarzy do cery wrażliwej. Ich skład jest prawie w 100% pochodzenia naturalnego, o czym świadczą chociażby ekstrakty z ziół, olejki roślinne czy woda morska. To wszystko sprawia, że pianka głęboko oczyszcza i dezynfekuje skórę, pozostawiając ją doskonale nawilżoną. Po umyciu skóra twarzy staje się miękka i przyjemna w dotyku.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*