Jak zabezpieczyć wrażliwą buzię dziecka przed słońcem i wiatrem?

Jak zabezpieczyć wrażliwą buzię dziecka przed słońcem i wiatrem?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Głowa dziecka jest szczególnie delikatna, dlatego zwłaszcza w miesiącach zimowych oraz letnich wymaga odpowiedniej ochrony. O ile zimą sprawa jest prosta, gdyż zakładamy maluchowi grubą, ciepłą czapkę o tyle zabezpieczenie głowy w lecie przysparza więcej problemów. Wtedy z pomocą przychodzą chustki dla dzieci.

Kłopotliwa ochrona 

Ciepłe miesiące są najbardziej problematyczne jeśli chodzi o ochronę głowy, w tym i buzi dziecka. Wiosną nie jest jeszcze tak ciepło, aby pociecha przechadzać się mogła bez nakrycia, jednak gruba czapka spowodować może przegrzanie. Produkty takie jak chustki sprawdzą się wówczas idealnie. Nie są zbyt cienkie ani zbyt ciepłe, zapewniają komfort a jednocześnie dziecko się nie poci. Dodatkowo stanowią ochronę przed działaniem szkodliwych promieni słonecznych. Plusem jest również to, iż z łatwością można dopasować ich rozmiar. Dzięki temu zakłada się je szybko, co zadowala nie tylko rodziców ale również dzieci.

Materiał z jakiego zostały wykonane

Wszystkie materiały, z których wykonane zostały nasze produkty, są bezpieczne i przyjazne dla dzieci. W większości przypadków w składzie przeważa bawełna. Zdarza się również dodatek wiskozy. Wszystkie chustki opracowane są tak, aby jak najlepiej układały się na głowie malucha. Można wiązać je na wiele sposobów. Najbardziej popularne to wiązanie klasyczne lub wiązanie z supełkiem u góry. Każda z  naszych chust uszyta jest precyzyjnie z dbałością o każdy szczegół. Dzięki temu jakość produktów jest wysoka, co wpływa na zadowolenie klientów, którzy do nas wracają.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*