Idealne buty na przyjęcie

Idealne buty na przyjęcie
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Chyba każdy z nas lubi chodzić na przyjęcia. Takie okazje nie zdarzają się jednak często. Przygotowaniom do nich może towarzyszyć zatem stres, związany przede wszystkim z wyborem odpowiedniej stylizacji. Gdy znajdziemy już tę wymarzoną sukienkę bądź garnitur, stajemy przed dylematem dotyczącym obuwia, które będzie do danych ubrań pasowało. Jakie są więc idealne buty na wyjątkowe uroczystości?

Damy z klasą

Najbardziej klasycznym wyborem na specjalne okazje w przypadku pań są oczywiście szpilki. Nie oszukujmy się jednak, tego typu obuwie trudno zaliczyć do wygodnych. Nie każda z nas posiadła też zdolność chodzenia z gracją, mając je na nogach. Jeżeli nie jesteśmy więc przyzwyczajone do szpilek, postawmy na modele bardziej komfortowe. Dobrze powinnyśmy się czuć na przykład w popularnych ostatnimi czasy butach czółenkach na słupku. Charakteryzuje je stabilność oraz wygoda, doskonale prezentują się na każdej stopie. Na imprezy organizowane w lecie bez obaw możemy włożyć natomiast sandały na niewielkim obcasie.

Eleganccy panowie

Jeśli chodzi o panów, wybór jest nieco bardziej oczywisty. W przeciwieństwie do pań, żaden z nich nie pozwoli sobie wszak na pojawienie się na przyjęciu w sandałach. W tej kwestii panuje generalna opinia głosząca, że eleganckie obuwie męskie musi być zabudowane. Jeżeli uroczystość przypada latem i planujemy mieć na sobie jasne spodnie materiałowe, dobrym pomysłem będzie zestawienie ich z mokasynami. Męskie granatowe buty wizytowe doskonale skomponują się natomiast z garniturem.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*