Gadżety dla grafików

Gadżety dla grafików
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeśli jesteś grafikiem i szukasz sposobów na ułatwienie albo uatrakcyjnienie sobie pracy albo szukasz prezentu dla zaprzyjaźnionego grafika na święta bądź urodziny, wtedy warto pomyśleć o kilku prostych, a przy tym efektywnych gadżetach. Czasem niewielka zmiana może przynieść gigantyczny efekt, a poprawa komfortu pracy to także większa produktywność, lepsza kreatywność i ciekawsze pomysły.

Pomysły na akcesoria dla grafika

Grafika komputerowa to praca, przy której większość dnia spędza się przy ekranie, w pozycji siedzącej, dlatego dobrym pomysłem może się okazać nowy ergonomiczny fotel bądź piłka do siedzenia, która wymusza poprawną postawę i prostowanie kręgosłupa. Natomiast dla tych, którzy lubią też odrobinę luksusu i dodatkowego komfortu, ciekawym dodatkiem będzie hamak pod nogi, który mocuje się na biurku. Dzięki niemu stopy i kolana będą mogły odpocząć na podwyższeniu.

Natomiast z praktycznych drobiazgów, bez których trudno obejść się grafikowi, warto zainwestować w nowy rysik do tabletu do rysowania oraz rękawiczkę zabezpieczającą przed tworzeniem smug ręką na ekranie. Są to podstawowe narzędzia pracy i na pewno ucieszą każdego grafika bądź artystę-pasjonata. A na koniec po ciężkim dniu pracy przydadzą się gadżety, które pomogą rozluźnić plecy i kark – w tej roli sprawdzi się mata do akupresury, na której wystarczy się położyć na kilkanaście minut, a ucisk kolców przyniesie ulgę zesztywniałym mięśniom.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*