Dlaczego dentyści powinni mieć program do zarządzania gabinetem?

Dlaczego dentyści powinni mieć program do zarządzania gabinetem?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dentysta ma wiele zadań i obowiązków, poza pracą, z którą najczęściej go kojarzymy. To prawda, że sporą część czasu zajmuje zakładanie plomb, wyrywanie zębów oraz leczenie kanałowe, jednak tak jak każda działalność, również prowadzenie gabinetu stomatologicznego, składa się z innych obowiązków, o których jako pacjenci nie wiemy lub nas po prostu nie obchodzą.

Tymczasem dentysta to bardzo zapracowany człowiek, dzielący swój czas między praktykę a sprawy organizacyjne prowadzenia gabinetu. Jeszcze do niedawna wystarczał do tego kalendarz oraz telefon, czasami asystentka. Dzisiaj postęp technologiczny wprowadza duże uproszczenia, które ułatwiają także zarządzanie gabinetem stomatologicznym. Istnieje specjalny program, który cały ten proces ułatwia. Dlaczego dentyści powinni z niego korzystać?

Tyle plusów w tak małej formie

Po pierwsze program gwarantuje oszczędność czasu i pieniędzy, ponieważ wcześniejsze obowiązki człowieka można zastąpić sprawnie działającym programem komputerowym. W jednym miejscu znajdują się karty pacjenta, historie i przebieg chorób, możliwość zaplanowania leczenia oraz wykonanie kalkulacji kosztów oraz wystawianie faktur i ich archiwizacja. Ponadto, mobilność programu umożliwia korzystanie z niego w dowolnym miejscu na świecie, bez potrzeby stacjonarnego przebywania w gabinecie. To duże uproszczenie dla lekarzy podróżujących lub przebywających na szkoleniach czy konferencjach. Cennik Appdent jest bardzo korzystny dla wszystkich stomatologów czy ortodontów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*