Czy jest możliwe usunięcia makijażu permanentnego?

Czy jest możliwe usunięcia makijażu permanentnego?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Pierwszą rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę jest to, że istnieją dwa rodzaje makijażu permanentnego: microblading i tatuaż. Pierwszy z nich to mała seria nakłuć w skórę, natomiast drugi polega na wstrzyknięciu tuszu do skóry właściwej. Oba są trwałe, ale tylko ten drugi można usunąć za pomocą laserów.

Jak mogę usunąć makijaż permanentny?

Usuwanie laserowe jest najlepszym sposobem na usunięcie makijażu permanentnego. Zabiegi laserowe są bardzo skuteczne w usuwaniu pigmentu ze skóry i mogą skutecznie usunąć tatuaże. Zabieg laserowy będzie dostosowany do każdego klienta w oparciu o jego typ skóry, kolor tatuażu/makijażu permanentnego i pożądany rezultat.

Jak długo to trwa?

Liczba potrzebnych zabiegów różni się w zależności od osoby, ale większość osób może oczekiwać od 6 do 12 zabiegów w zależności od rodzaju użytego tuszu, wielkości tatuażu i ogólnego stanu zdrowia skóry.

Co jest związane z zabiegiem?

Przed każdą sesją laserową będziemy musieli wykonać test płatkowy na obszarze, na którym został umieszczony tatuaż. Na usuwanie możesz się umówić na stronie https://estetichouse.pl/usuwanie-makijazu-permanentnego/. Pomaga to zapewnić bezpieczeństwo podczas leczenia, a także pozwala nam monitorować wszelkie reakcje niepożądane, które mogą wystąpić podczas lub po leczeniu. Każda sesja trwa około 15 minut na obszar poddawany zabiegowi, a pomiędzy sesjami należy zachować co najmniej 1 dzień przerwy, aby skóra miała czas na zagojenie się przed przystąpieniem do kolejnej sesji.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*