Co kupić w prezencie ślubnym?

Co kupić w prezencie ślubnym?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wybór prezentu ślubnego spędza sen z powiek wielu gościom weselnym. Jeżeli zostaliśmy zaproszeni na zaślubiny dalekiego członka rodziny, z którym utrzymujemy sporadyczny kontakt, nasze obawy są naturalne. Nawet jeśli dobrze znamy panią lub pana młodego, istnieje ryzyko, że nasz upominek nie spodoba się małżonkowi. Na szczęście nawet z takich opresji można wyjść obronną ręką, wybierając którąś z opcji opisanych w tym artykule.

Mała rzecz, a cieszy

W przypadku prezentów na ślub niekoniecznie sprawdzi się zasada „im większy, tym lepszy”. Przedmioty niewielkie gabarytowo z pewnością również przypadną do gustu państwu młodym, jeśli tylko poświęcimy odrobinę czasu na ich wybór. Doskonałym pomysłem na podarunek dla przyszłych małżonków jest biżuteria swarovski sklep internetowy tej marki oferuje szeroki wybór gadżetów na specjalne okazje. Możemy zdecydować się na naszyjnik dla pani oraz spinki do mankietów dla pana młodego. Inną propozycją jest zakup dwóch bransoletek, wykonanych w tym samym stylu: po jednej w wersji żeńskiej oraz męskiej. Upamiętnią one ten wyjątkowy dzień.

Prezenty uniwersalne

Jeżeli wolelibyśmy uniknąć kupowania młodej parze biżuterii ślubnej, w obawie, że nie trafimy w gust małżonków, możemy zdecydować się na bezpieczną opcję. Zamiast tego sięgnijmy po kartę podarunkową. Może to być bon do którejś z sieci jubilerskich, ale nie tylko. Takie karty są prezentami uniwersalnymi, a ich oferta jest bardzo szeroka. Do wyboru mamy wejściówkę do spa, bon na lot balonem lub, bardziej praktycznie – ustaloną kwotę do wydania w sklepie z meblami czy sprzętem agd.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*