Buty – cena a jakość

Buty – cena a jakość
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Cena czy jakość? Zapewne każdy z nas zadaje sobie to pytanie podczas zakupów.

Produkty Polskie czy Chińskie? To kolejny dylemat!

Jakie buty wybrać i czym kierować się podczas zakupów? – Odpowiedź na to pytanie znajdziecie poniżej.

Buty polskich producentów

ZALETY: Niewątpliwą zaletą polskich marek jest jakość oferowanych produktów. W większość spotykamy buty skórzane, które służą nam przez lata. Kupując polskie produkty w sklepach z obuwiem, wspieramy naszą gospodarkę i pomagamy naszym markom.

WADY: Jedną i najczęściej spotykaną wadą jest cena.

Buty chińskich producentów

ZALETY: Zupełnie inne niż w przypadku polskich producentów. Możemy wskazać jedną kluczową zaletę — koszt! Buty sprowadzane z Chin są jednymi z najtańszych, jakie możemy spotkać.

WADY: Jakość i materiały, z których zostały wykonane. Często są to buty jednorazowe, które nie wytrzymają nawet lekkiego deszczu. Co więcej, gdy taki but zmoknie, możemy od razu wyrzucić go do kosza. Z jakiego powodu? Ponieważ wnętrze wygląda jak papierowe i wszystko niestety zostaje nieodwracalnie zniszczone.

Buty to produkty, z których korzystamy niemalże każdego dnia. Bardzo często podczas ich zakupów mylnie kierujemy się ceną. Wolimy kupić 2 pary butów chińskich w cenie 1 porządnej pary butów polskich producentów. Na skutek tego obuwie, które zakupiliśmy, wyrzucamy szybko do kosza i w następnych tygodniach kupujemy kolejne. Nie liczymy wówczas, że jest to dodatkowy koszt, który uszczupli nasz portfel. Kolejny aspekt to nasze zdrowie! Było wiele przykładów zdjęć, które przedstawiały odparzenia lub inne problemu skórne z powodu materiałów, z jakich zostały wykonane. Nie wspominając już o „zapachu” jaki wydzielają nasze stopy.

Zakup butów warto potraktować jak inwestycję. Kupić jedną parę, którą założymy w kolejnym sezonie i będziemy cieszyć się komfortem noszenia, a nie martwić o to, że nie wytrzymają nawet miesiąca.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*